Fern on kodu kaubamärkidele, mille toodetel on planeedile väiksem mõju.

Meie eesmärk

on tuua kokku inimesed ja brändid, kes hoolivad loodusest ja ümbritsevatest olenditest. Koos suudame muuta maailma rohelisemaks.

Meie unistus on

selle poe ja igapäevaste harjumuste kaudu maailma positiivselt mõjutada.
 

Tere tulemast Ferni

 

Fern on väikesele perele kuuluv elustiilipood, mis pakub laias valikus säästvaid tooteid kodu ja pere jaoks. Hoolime keskkonnast ja usume, et meie kohustus on luua endale ja tulevastele põlvedele jätkusuutlikum tulevik. 

Meie lugu sai alguse, kui mõistsime, et paljud tänapäeval turul olevad tooted ei ole keskkonnasõbralikud ja on sageli planeedile kahjulikud. Tahtsime midagi muuta ja pakkuda inimestele jätkusuutlikumat valikut, mistõttu otsustasime luua Ferni. 

Fern on midagi enamat kui lihtsalt pood – see peegeldab meie väärtusi ja tõekspidamisi. Usume, et igal ostul on mõju keskkonnale ja tahame, et see mõju oleks minimaalne. Seetõttu valime oma tooteid hoolikalt, et nad oleksid keskkonnasõbralikest materjalidest valmistatud ja kestaksid kaua.

Pakume oma valikus erinevaid tooteid, mis aitavad elada säästvamat elu, alates korduvkasutatavatest kottidest ja kohvitopsidest kuni keskkonnasõbralike puhastusvahendite ja nahahooldustoodeteni. 

Täname, et toetate Ferni missiooni jätkusuutlikuma maailma loomisel.

 

Eneli ja Marten

Tähendus ja mõte

Sümboolika

Ferni sümboolikaks olev sõnajalg tähendab mõnedes kultuurides igavest noorust, uut elu, uusi algusi, perekonda ja lootust tulevastele põlvedele.

Balti mütoloogias on sõnajalaõis võlulill, mis väidetavalt õitseb kord aastas suvise pööripäeval ning toob selle leidjale õnne.

Aitame sul paremaid valikuid teha

Kuidas panustame ise?

Eelistame tooteid, mis sisaldavad

Orgaanilisi materjale

Orgaanilisel puuvillal on tavalise puuvilla ees mitmeid eeliseid, sh vähem kahjulikke mürkaineid loodusele ja 10 korda väiksem veekulu.

Eelistame tooteid, mis sisaldavad

Taaskasutatud materjale

Taaskäideldud polüestri tootmine kulutab ligi 60% vähem energiat kui esimese ringi polüester. Viiest kasutatud plastpudelist saab nt valmistada ühe uue T-särgi.

Oma tellimusega annetad

1€ keskkonna toetuseks

Üle 20€ tellimusega teeme sinu eest annetuse Eesti elurikaste metsade kaitseks. Ühe euroga päästad kaks ruutmeetrit Eesti metsa.

Vaata lähemalt siit.

 

Eelistame tooteid, mis sisaldavad

Naturaalseid koostisosi

Meie poes pakutavad ilutooted sisaldavad loodulikke, puhtaid ja ohutuid koostisosi.

Eelistame kaubamärke, kes hindavad

Õiglasi töötingimusi

Enamus meie poes leitavatest tootedest on valmistatud Euroopas või heades tingimustel mujal maades.

Kasutame pakkide saatmiseks

Keskkonnasõbralikku pakivedu

Saadame kõik tellimused välja biolagunevates pakendites kasutades süsinikuneutraalset pakivedu (DPD).