PÄÄSTAB PLANEETI ÜKS MUNA KORRAGA

ECOEGG pesumuna kasutamine aitab igal aastal majapidamisest välja jätta kuni 40 ühekordselt kasutatavat plastmassist pesuvahendi ja pesupehmendi pudelit.

Alates 2021. aasta jaanuarist on tänu ECOEGGile säästetud üle kahe miljoni plastpudeli.

SÄÄSTAB PLASTIKUT

Aitab vähendada ühekordset plasti kasutamist, sest  korduvtäidetav pesumuna kestab vähemalt 10 aastat.

VEGANTOODE

ECOEGG tooteid ei testita loomade peal ja meie pesumuna ei sisalda loomseid derivaate.

ALLERGIASÕBRALIK

Lõhnavabadel pesumunadel ja kuivatusmunadel on alates 2011. aastast Allergy UK auhind "Allergiasõbralik toode"

SOBIB TUNDLIKULE NAHALE

ECOEGG pesumuna on dermatoloogiliselt testitud tundliku nahaga inimeste peal ja on leitud, et see on "suurepärane"

ECOEGGi lugu

2008. aastal asutatud ECOEGG on rajanud oma edu uuenduslike ja tõhusate pesu- ja puhastustoodete pakkumisele nii Ühendkuningriigi turul kui ka mujal maailmas. ECOEGG suurim toode on pesumuna, mis asendab täielikult pesupesemisvahendit ja pesupehmendajat ning mis puhastab ilma ebameeldivaid kemikaale või ensüüme kasutamata.

Ppesumuna sisaldab mineraalseid graanuleid, mis eemaldavad mustuse ilma värvide tuhmumiseta või riietele kemikaalijääke jätmata.

Lõhnavaba ECOEGG pesumuna ja kuivatusmuna, mis sobivad ideaalselt isegi kõige õrnema naha jaoks, on alates 2011. aastast kandnud Allergy UK auhinda "Allegiasõbralik toode".

Oleme uhked oma 2016. aastal saadud Queen’s Award for Innovation Award ja 2020. aastal The Groceri uue toote auhinna üle. Samuti oleme väga uhked, et meil on „kliimapositiivne tööjõud”, kuna kompenseerime oma töötajate süsinikdioksiidi heitkoguseid, istutades puid rakendusega Play It Green. 

Sarnased brändid