PUHTAIMA ELU ALGUS

Lille kanin kasutab toodetes taimseid koostisosi. See vähendab toodete keskkonnamõju.

Nende missioon on hoolitseda teie lapse naha eest parimal võimalikul viisil.

TAASKÄIDELDAV PAKEND

Oleme valinud materjalid, mis ei sisalda midagi, mis võiks tooteid mõjutada, kuid mis siiski suudavad tooteid korralikult kaitsta. 

DERMATOLOOGILISELT TESTITUD

Kogu Lille Kanini tooteperekond on dermatoloogiliselt testitud ja kannab Põhjamaade ökomärgist, AllergyCertified, Asthma Allergy Nordic märgist, Ecocert COSMOS Natural märgist ja Vegan kaubamärki – nii et saate Lille Kanini oma lapse nahale kandes end täiesti kindlalt tunda.

SOBIB TUNDLIKULE NAHALE

Sisaldab orgaanilisi koostisosi.

VEGAN

Kõik koostisained on vegan ja sertifitseeritud.

Lille Kanini lugu

Enne, kui Tina Søgaardi asutas Lille Kanini, oli Tina kohtunud Taani näitlejanna, telesaatejuhi ja värske ema Christiane Schaumburg-Mülleriga. Christiane mainis Tinale, et tema arvates on raske oma lapsele leida puhtaid, sertifitseeritud nahahooldustooteid.

Tol ajal oli Tinal aastatepikkune kogemus noortele ja täiskasvanutele nahahooldustoodete loomisel. Ta oli nahahoolduse alal töötanud aastakümneid ja olnud Taani nahahooldusbrändi Ecooking taga.

Pärast Christianega kohtumist tuli Tina lagedale ideega luua tooted, mis sisaldavad ainult looduslikke ja orgaanilisi koostisosi ning mis on lastele, vanematele ja keskkonnale ohutud.

Praegu koosneb Lille Kanin kaheksast pereliikmest: SOS Balm, Lotion, Bath & Shampoo, Fat Cream, Bath & Baby Oil, Mähkmevahetuskreem, Marlon ja Mio.

Kuus mahedat toodet on loodud beebide ja laste naha toitmiseks ja turgutamiseks, kuid neid saab kasutada kogu pere. Mis kõige parem - need on taskukohaste hindadega.

Aja jooksul lisanduvad tootevalikusse uued tooted, et Lille Kanin saaks teie lapse naha eest hoolt kanda kogu tema kasvatuse vältel.

"See on armastus pudelis!"

 Vaata tooteid siit.

Sarnased brändid