TARK JA METSIK AASTAST 2021

Sage et sauvage toodab riideid säästvatest ja ohututest materjalidest valmistatud kangastega.

Väikeettevõte Sage et Sauvage soovib, et nende kaubamärk oleks meie planeedi vastu säästlik.

Sage et Sauvage eetikakoodeksisse kuulub keskkonnasõbralikke materjalide kasutamine, mõistlike tootmisprotsesside valimine ja väikeses koguses tootmine.

TAASKÄIDELDUD MATERJALID

ORGAANILISED MATERJALID

EETILINE TOOTMINE

TOOTMINE MÕISTLIKUS KOGUSES

Sage et Sauvage lugu

 

Prantsusmaal elav Nina Guémas lõi oma lasterõivaste kaubamärgi 2021. aastal.

Pärast 14 aastat ilumaailmas töötamist otsustas Nina võtta uue suuna, mis jätaks ruumi tema loovusele. Esiklapse Milo sünniga 2020. aastal sündis Sage et Sauvage lugu. Kollektsiooni kujundades on ta prioriteet luua mugavaid ja praktilisi rõivaid, järgides samal ajal moesuundi. Ta visualiseerib ajatuid lõikeid ning säästlikest ja tervislikest materjalidest valmistatud tooteid.

97% rõivatootmisprotsessis kasutatavatest materjalidest pärinevad uutest ressurssidest, samas kui ainult 3% taaskasutatud materjalidest.

See moodustab aastas 98 miljonit tonni ressursse, mis hõlmavad sünteetiliste kiudude tootmiseks kasutatavat õli, puuvilla kasvatamiseks kasutatavaid väetisi ja lõputut loetelu kangaste värvimiseks vajalikest kemikaalidest.


 

Ringlussevõetud kiud on palju rohelisem ja säästvam valik, kuna need vähendavad survet esmaressurssidele ja vähendavad kasvavat jäätmekäitluse probleemi.

Nina Guémas lõi oma kollektsioonide Panthera komplekti ja Huacaya pükste jaoks taaskasutatud polüestrist ja puuvillast eraldi materjali.

Huacaya dressipluus on valmistatud 100% orgaanilisest puuvillast. See ei sisalda toksiine, pestitsiide ega väetisi.

Materjalid ei ole värvitud, et mitte muuta orgaanilise puuvilla kiudu ja jätta see võimalikult loomulikuks.

“Materjalide kvaliteet on minu jaoks absoluutne prioriteet. Valides taaskasutatud kangaid, on riided väga vastupidavad, kergesti pestavad ja pikema elueaga. Neid saab kasutada terve põlvest põlve."

Sarnased brändid